Żyjemy w kraju o nazwie: Prima Aprilis8 listopada 2006

Tym razem nie czytałam gazety, obejrzałam za to Panoramę w telewizji. Czy wiecie, ze opracowywany jest projekt ustawy mającej na celu ograniczenie dostępu do srodków antykoncepcyjnych? Wszystko przez to, ze naród się nie rozmnaza. Na opakowaniach prezerwatyw mają znaleźć się takie same ostrzezenia, jak na opakowaniach papierosów, bo "prezerwatywy to takie samo zagrożenie jak papierosy czy narkotyki."

Hm, taaaaa.... Do piekła z tymi, co gumek używają! A tfu! Zgiń przepadnij siło nieczysta!

3 komentarze:

 1. ingen17:47

  Jakims kawałkiem siebie wierzę, że to tylko skretyniały pomysł paru idiotow, niechcący podniesiony do rangi wydarzenia.
  Reszta mnie krzyczy: czas stąd sp...ć. Przepraszam za dosadnośc, ale po usłyszeniu tej wiadomości nie wytrzymałam i rzuciłam w telewizor trzymaną w ręce szklanką. Bo ide o zakład, że te oszołomy nie żartują i nie ma co ich ignorować. Już i tak mamy obie ręce w nocniku. Za chwilę w konstytucji pojawi się zapis o obowiązku urodzenia conajmniej dziesięciorga dzieci, kto nie spłodzi, tego won z kraju-raju (to by może nie było takie złe...). Albo 90% podatku na kościółek (celowo z małej).
  I przepraszam, że sie rozpisałam, ale mnie ostatnio coś nosi, oj nosi...

  OdpowiedzUsuń
 2. Agul12:11

  BRAWO!!!
  Oni chyba upadli na głowę, ciekawe kto w końcu wpadnie na ten genialny pomysł ze to nie przez środki antykoncepcyjne naród się nie rozmnaża, tylko przez to że ludzie nie mają pieniędzy na utrzymanie dziecka a tym bardziej zapewnienia mu godnego życia. Idioci ograniczą dostęp do antykoncepcji, będzie coraz więcej wpadek i ludzi pod mostami i na dworcach z gromadka dzieciaczków. Sory trochę to brutalne :o( ale niestety tak może się stać.
  Mój Darek czytając to co napisałaś użył troszkę ostrzejszych słów których tu lepiej nie zademonstruję.
  Cudowna Polska jeszcze cudowniejszy Rząd :o(

  OdpowiedzUsuń
 3. Ingen, mnie nosi chyba tak samo jak Ciebie, piszę już tu tylko o samych bzdurach, jakie wymyślają milościwie nam panujący. Szkoda, że nie mam dośc czasu -mój bolg byłby naprawdę wielki!
  Agulu, ja zamawiam miejsce pod mostem obok Ciebie, razem damy radę :P

  OdpowiedzUsuń

A bardzo proszę, wyrzuć to z siebie.