Do roboty! Nagrody czekają!

30 stycznia 2007
Brakowało Wam kiedys pieniędzy na kino? Niemiłe uczucie, wiem... Ale jest sposób na to, zebyscie mogli oglądać filmy za kompletną darmochę! Otóz: "Co najmniej czwórka dzieci, pracujący ojciec i matka zajmująca się domem - to idealny model rodziny według posłów PiS. Kto dorobi się takiej gromadki, może liczyć na darmowe wejścia do kina i teatru, a nawet tysiąc złotych co miesiąc." Koleżanki, rzucać pracę! Rodzić, prać, sprzątać, prasować, gotować, w domu siedzieć, a jak nie pytają to się nie odzywać! "- Jeśli chcemy, aby rodzina była zdrowa moralnie, nie widzę możliwości, aby matka pracowała - argumentuje Anna Sobecka, posłanka niezrzeszona." Apel do wszystkich kobiet, które znam, a które mają i dzieci i pracę: zwolnijcie się! Prowadzicie się niemoralnie!

To ja idę makijaz zrobić, bo dzis do 20.30 się łajdaczę.

2 komentarze:

 1. ingen13:47

  Umiesz jeszcze to obracać w żart? Zazdroszczę...

  Aha, "darmowe" te bilety, oczywiście, pan placi, pani płaci, społeczeństwo nie-dzieciorobow płaci...;/
  Choć może jest w tym metoda:szostka utrzaskanych wcześniej bachorow idzie na basen a mamusia i tatuś zajmują sie w tym czasie płodzeniem kolejnego - na chwałę Ojczyzny!

  Pani Sobecka łatwo może się mądrzyć, skoro sama jest już w wieku, kiedy jej "zapieczętowane źródła życia"(sic!) są najprawdopodobniej kompletnie nieczynne. Tylko dlaczego ona i jej podobni durnie roszczą sobie prawo do decydowania o moim, Twoim, Twojej sąsiadki czy współpracowniczki życiu?
  Pytanie jest oczywiście retoryczne.

  OdpowiedzUsuń
 2. To jest taki śmiech wisielca, który już ma pętlę na szyi... Chyba już nam nic innego nie pozostało. Czasem się zastanawiam co oni palą jak to wymyślają, bo to na trzeźwo chyba niemożliwe...

  OdpowiedzUsuń

A bardzo proszę, wyrzuć to z siebie.