I co jescze?


26 czerwca 2008

Bardzo zmęczona (bo ja ostatnio jestem tylko zmęczona, ledwo żywa, wygnieciona i rozwalcowana - jeszcze 6 dni i odpocznę), tak więc bardzo zmęczona robiłam sobie szybkie zakupy w moim najulubieńszym supermarkiecie. Błędnym wzrokiem omiatałam półki, skręcałam nie w te alejki, w które powinnam, gdy nagle dotknął mnie czyjś chłodny palec. Palec należał do kobiety, której wzrok zdradzał przynajmniej częściowy brak kontaktu z rzeczywistością - tą tu i teraz.

Właścicielka palca spojrzała na mnie z niesmakiem, na moje pracowe ciuchy w tonacji black and white i donośnym głosem poinformowała mnie wykonując przy tym zamaszysty ruch ręką:

-Matka Boża wszystko to przewidziała. Wszystko dzieje się tak, jak przewidziała!

I podreptała do następnej ofiary.

Hm... Niesamowite. Przewidziała gigantyczne kolejki w supermarkecie Kaufland w Tychach w dniu 25 czerwca 2008 około godziny 15.30.


4 komentarze:

 1. Anonimowy10:58

  A nie mogłaś spytać pani, jaki będzie finał EURO i jaki będzie wynik?

  Kasztanu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Cholera, o tym samym pomyślałem. Ale z drugiej strony, wynik Euro przewidział już jakiś czas temu Gary Lineker. Niestety.

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy12:28

  Ło Boże! Oby się Lineker mylił.

  Kasztanu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Amen. Trzeba dać na mszę and hope for the best.
  ...ale też brać pod uwagę, że mamy do czynienia z drużyną, która trzy razy celnie strzela na bramkę i zdobywa trzy gole... grrrrrrrrrr

  OdpowiedzUsuń

A bardzo proszę, wyrzuć to z siebie.