Much much better

10 września 2008

Technika na tylko i jedynie profesjonalną "Panią Zimę" (ja), "Nic-nie-widzi-nic-nie-słyszy" (Agul) oraz "Proszę-ze-mną-tego-nie-próbować" (Gretek) chyba zaczyna działać. Na nas, a nie na obiekt, w który jest wycelowana, ale dzięki temu Agul się nawet dwa razy uśmiechnął dziś. Cóż, musimy wprowadzić zmiany i zrezygnować z wątku przyjacielskiego, co będzie da nas trudne, bo kto ma/miał z nami do czynienia wie, że na fajnej atmosferze zależy nam najbardziej.

Dziękuję wszystkim za wsparcie - Kasztanowi za jego chęć wykorzystania czoła, Marcinuzowi za podejście "psychologiczne", Ginewrze za wydanie diagnozy psychiatrycznej, Rubej za kręcenie z niedowierzaniem głową oraz nawet mojemu szefowi, który okazał się w tej sytuacji w porządku gościem. I Agulowi, która jest najbardziej poszkodowana i Gretkowi za nie mieszanie się.

Z doniesień dzisiejszych - zapisy w pełni, nie mamy czasu na jedzenie, ani też, i tu przepraszam co wrażliwszych - na sikanie.

Z doniesień re-we-la-cyj-nych nowojorska Beatka dostała pracę w.... Tychach!

Z doniesień takich sobie - o 20.00 jest już ciemno, nie wiadomo kiedy minęło lato, ja się zagapiłam i dopiero dziś zerwałam kartkę z kalendarza z nagłówkiem "Sierpień".

Z doniesień dołujących - w weekend mają być przygruntowne przymrozki.

Z doniesień niepokojących - ja mam ataki śmiechu, Agula boli gardło, Ginewra straciła głos i dżezowo chrypi oraz wyraża się nielogicznie, ujmując to delikatnie.

Byle do października!

4 komentarze:

 1. Beatka wraca? Coool!
  Mnie też boli gardło i też chrypię (tylko raczej blusowo niż dżezowo ;)). Ataków śmiechu nie zanotowałem. Ale jak zjem jeszcze trochę tabletek, to kto wie? ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Beatka wróciła w czerwcu :)najpierw na wakacje, a teraz mam nadzieję, że na stałe...

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy21:13

  ...Marcinuz uważaj na tabletki na gardło bo możesz dostać ślinotoku :)
  Agul

  OdpowiedzUsuń
 4. Na ślinotok, Agulu drogi, mam specjalne tabletki :D

  OdpowiedzUsuń

A bardzo proszę, wyrzuć to z siebie.