Takie tam


16 sierpnia 2009

I po weekendzie. Cóż za odkrywczy początek notki.

W związku z pojawieniem się w pracy kijka i totalną nieobecnością marchewki (tej nigdy nie było, więc jej brak jakoś nie dziwi) postanowiłam wprowadzić w życie pewne pewne zmiany.

I tak, poza godzinami pracy (skrzętnie mi wyznaczonymi, co pozbawia mnie elastyczności w działaniu, ale co mi tam) zajmuję się sprawami tylko i wyłącznie związanymi z moim życiem prywatnym. W czasie, kiedy jestem poza fabryką, nie zaprzątają mnie w żaden sposób sprawy zawodowe - nawet przez sekundę. Wielka zmiana w porównaniu do lat ubiegłych, wymuszona przez tzw. siły wyższe i demotywujące.

Poza tym w weekend przekonałam się, że dla podłogi najlepsza jest zwykła pasta, którą potem trzeba własnoręcznie lub własnonożnie wyfroterować. Takie oldschoolowe miałam zajęcie przy niedzieli. Fajnie było.

No i jeszcze Wam napiszę, że mam takiego fikusa, co to nie ma chłopak szczęścia w życiu. Najpierw obżarła go Britta, potem znów obżarła go Britta, a jak juz troszkę chłopina odżył, to go powycinała wielka gruba zielona gąsienica. Ale on się nie podda, znów się podniesie. Britta musi miec co obgryzać, nie?

I znów jestem słomiana, tak na marginesie napomknę. Do następnej niedzieli.

4 komentarze:

 1. Jeśli chcesz drugiego fikusa do obgryzania lub też dracenę, to wkrótce będę dysponować:)

  OdpowiedzUsuń
 2. też jestem słomiana i doooobrze mi z tym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy21:07

  a ja mam difenbachię, ładną z dużymi liśćmi. Nie wiem tylko czy Britta da jej radę:))
  a ja chcę być słomiana, zamień się ze mną pliz. Tobie to przynajmniej stalowy ptak coś przyniesie, a mnie nic booooo. Jeszcze marudzi :(( wiadomo, że nie ptak;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kochane moje panie, Britta da radę wszystkiemu :P
  Słomianość jeszcze mi nie doskwiera, choć wolałabym, żeby marudził.
  Ptak ma coś przywieźć, fakt ;)

  OdpowiedzUsuń

A bardzo proszę, wyrzuć to z siebie.